Karta Produktu

OILATUM SOFT BABY Emulsja do kąpieli 500 ml ZAAWANSOWANA OCHRONA

cena

36,95 zł

producent:
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
500 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
5011091107276

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Parametry
Postać: emulsja do kąpieli
Działanie: Nawilżające, Oczyszczające, Pielęgnacja, Łagodzące
STIEFEL Oilatum Soft Emulsja do kąpieli 500 ml

Opis
Parafina ciekła tworzy oleistą powłokę na warstwie rogowej naskórka zapobiegając nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry, zapewniając jej tym samym odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia.


Przeznaczenie
Oilatum emulsja polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do kąpieli niemowląt.


Sposób użycia
Emulsję Oillatum stosuje się najczęściej jako dodatek do kąpieli, ale może być również stosowana bezpośrednio na zwilżoną skórę.
Kąpiele dla niemowląt i dzieci: do wypełnionej wodą wanienki dodać 1-2 nakrętki emulsji Oilatum. Zanurzone ciało delikatnie masować dłonią lub przeznaczoną do tego myjką. Po zakończeniu kąpieli delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem.
Kąpiele dla dorosłych: do wypełnionej wodą do wysokości 20 cm wanny dodać 3-4 nakrętki emulsji Oilatum. Pozostawać w kąpieli 10-20 minut, a następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem.
Miejscowe oczyszczanie skóry: wmasować niewielką ilość emulsji Oilatum w zwilżoną uprzednio skórę, a następnie spłukać wodą i delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami