Karta Produktu

Rhodiola tabl. 0, 2 g 60 tabl.

cena

17,20 zł

producent:
NATURELL POLSKA S.A.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
60 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5906150314606

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Opis

Suplement diety dzięki zawartości wyciągu z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) oraz kwasu pantotenowego, pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Składniki

substancje wypełniające: celuloza (mikrokrystaliczna celuloza), fosforany wapnia (fosforan diwapniowy); wyciąg z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea); niacyna (amid kwasu nikotynowego); substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); ryboflawina; tiamina (monoazotan tiaminy); substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Składniki 1 tabletka % ZDS*
standaryzowany wyciąg z korzenia Rhodiola rosea 100 mg ( w tym zawartość rozawin 3 mg)
niacyna (witamina B3) 16 mg ekwiwalentu niacyny 100 %
kwas pantotenowy 6 mg 100 %
ryboflawina (witamina B2) 1,4 mg 100 %
witamina B6 1,4 mg 100 %
tiamina (witamina B1) 1,1 mg 100 %
* - % realizacji zalecanego dziennego spożycia

Właściwości składników

Rhodiola rosea - różeniec górski (nazywany potocznie złotym korzeniem lub korzeniem arktycznym) to roślina należąca do rodziny gruboszowatych, występująca na terenach północnej Azji i Europy. Surowcem zielarskim są kłącza i korzenie, zbierane w okresie kwitnienia i owocowania z co najmniej trzyletnich roślin. Różeniec górski charakteryzuje się obecnością wielu substancji biologicznie czynnych. Wśród nich najważniejsze i charakterystyczne dla tego gatunku są fenylopropanoidy o wspólnej nazwie rozawin - rozawina, rozyna, rozaryna. Ponadto w różeńcu znajdują się związki fenolowe (p-tyrozol, salidrozyd), monoterpeny, flawonoidy, kwasy organiczne oraz olejek eteryczny.

Działanie suplementu diety Rhodiola

• Poprawa sprawności intelektualnej

Zawarty w preparacie wyciąg z różeńca górskiego wraz z kwasem pantotenowym pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

• Prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

Zawarte w preparacie tiamina, ryboflawina, niacyna oraz witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

• Prawidłowe funkcje psychologiczne

Zawarte w preparacie tiamina, niacyna i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

• Zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia

Zawarte w preparacie ryboflawina, niacyna, kwas pantotenowy i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

- okresy intensywnej pracy umysłowej i fizycznej
- wyczerpanie psychiczne i fizyczne

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka dziennie.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami