Karta Produktu

Lecytyna FORTE 1200mg + witamina e 40 kapsułek BIOTTER

cena

8,50 zł

producent:
DIAGNOSIS S.A.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
40 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5906881862544

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Wskazania: Suplementacja codziennej diety w lecytynę. Preparat polecany szczególnie w okresie zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego, stanach napięcia nerwowego i ogólnego wyczerpania.

Dawkowanie: Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Lecytyna + Witamina E Forte 1200 mg x 40 kapsułek BIOTTER
Suplement diety - polecany dla osób obciążonych dużym wysiłkiem umysłowym i fizycznym

Lecytyna + Witamina E FORTE

Lecytyna jest szczególnie istotna dla osób obciążonych dużym wysiłkiem umysłowym i fizycznym, rekonwalescentów oraz osób żyjących w ciągłym stresie i napięciu nerwowym. Suplement diety Lecytyna + Witamina E FORTE to preparat zawierający 1200 mg lecytyny sojowej, która wywiera wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. W skład lecytyny wchodzą substancje aktywne, ważne dla funkcjonowania organizmu: cholina, inozytol i nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). NNKT pomagają regulować poziom cholesterolu. Witamina E jest przeciwutleniaczem, który chroni komórki organizmu i przyczynia się do poprawy odporności komórkowej u osób starszych. Włączenie lecytyny do codziennej diety utrzymuje sprawność myślenia i zdolność koncentracji, zwiększa żywotność oraz wydajność umysłową.

Skład
Lecytyna sojowa, D-alfa-tokoferol, składniki otoczki: żelatyna, gliceryna, woda.

Lecytyna

utrzymuje sprawność myślenia i zdolność koncentracji,
stany napięcia nerwowego i ogólnego wyczerpania,
okresy wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w temp. między 15-250C. Chronić przed światłem i wilgocią.
Apteka dodatkowo poleca produkty:


Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami