Karta Produktu

Dakolen 40 tabletek data ważności 31/10/2017 ostatnie 2 op. dostępne

cena

29,98 zł

producent:
WALMARK SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
40 tabl. (blist.)
kraj:
POLSKA
EAN:
8594003970788

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
DATA WAŻNOŚCI 31/10/2017

U podstaw kobiecej natury leży dbanie o siebie – o ciało i duszę – aby czuć się pięknie i atrakcyjnie, a także odczuwać satysfakcję. Bez wątpienia zmysłowe kształty, a w szczególności pełne piersi, są symbolem kobiecości od niepamiętnych czasów. Każda kobieta pragnie mieć jędrne i zdrowe piersi.

Rola estrogenów we wzroście biustu:
Piersi zaczynają rosnąć w okresie dojrzewania, kiedy narządy płciowe, zwłaszcza jajniki, zwiększają swoją aktywność i zaczynają produkować żeńskie hormony płciowe zwane estrogenami. Estrogeny działają m. in. na wtórne cechy płciowe, w tym wzrost tkanki piersi.

Bez ich wpływu występuje odwodnienie i utrata elastyczności tkanki łącznej piersi, tkanka biustu zmniejsza się i traci swój kształt. Na zewnątrz ten proces przejawia się jako osłabienie piersi. Na skutek spadku poziomu estrogenów pojawia się też znaczna fluktuacja tkanki z górnych części ciała ku dolnym. Efektem jest odkładanie się tłuszczu w obszarach wysokiego ryzyka, takich jak pośladki, boki i uda, a w okolicy rąk i klatki piersiowej widoczna jest utrata tkanki tłuszczowej.

Co wpływa na wygląd piersi?
Wszystkie kobiety przechodzą w swoim życiu przez wiele szczęśliwych i pełnych emocji momentów, której jednocześnie wpływają na rozmiar, objętość, jędrność i kształt piersi. Poziom estrogenów waha się podczas cyklu miesięcznego, wzrasta podczas ciąży i okresu karmienia piersią, a w trakcie menopauzy zmniejsza się na stałe.

Dakolen to całkowicie naturalne i bezoperacyjne rozwiązanie. Zawiera kompozycję substancji aktywnych, naukowo opracowaną w celu naturalnej stymulacji tkanki piersi. W ten sposób pomaga uzyskać utracony kształt i jędrność biustu.

Dakolen to wyciągi roślinne, które przyczyniają się do reaktywacji wzrostu tkanki piersi, co sprawia, że biust jest pełniejszy i bardziej elastyczny. Głównymi składnikami preparatu są ekstrakty z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, zawierające znaczną ilość fitoestrogenów. Fitoestrogeny to naturalne substancje pochodzenia roślinnego, które mają podobne działanie na tkankę biustu jak naturalne żeńskie hormony – estrogeny.

· Nasiona kopru włoskiego i chmiel zwyczajny zawierają fitoestrogeny, które pomagają wspierać pełny kształt i jędrność biustu.

· Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) pielęgnują i dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi.

· Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus) zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, dzięki czemu wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za przyśpieszony proces starzenia. Kompozycja substancji aktywnych preparatu Dakolen zapewnia zdrowy rozwój piersi.

Nasiona kopru włoskiego są źródłem flawonoidów i kumaryny (fitoestrogeny), przez co wpływają na poziom żeńskich hormonów. Dodatkowo pomagają pobudzać produkcję kolagenu. Dzięki swoim właściwościom wspierają rozwój piersi, a także znajdują zastosowanie przy problemach występujących podczas miesiączkowania i w okresie menopauzy.

Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) pielęgnują i dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi. Nasiona lnu poprzez swoje właściwości pielęgnują i zmiękczają skórę, ponadto sprawiają, że staje się ona bardziej aksamitna.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami