Karta Produktu

Iladian kaps. 10 kaps.

cena

12,95 zł

producent:
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
10 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5908254186882

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
DOSTĘPNE 4 OPAKOWANIA W TEJ CENIE

ILADIAN
10 kapsułek

Skład:
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus reuteri
Lactobacillus gasseri
laktoferyna
likopen

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające fizjologiczną mikroflorę pochwy. Preparat polecany szczególnie dla kobiet często korzystających z basenu, sauny, w czasie kuracji antybiotykowej, podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli 1 kapsułka dziennie, popijając szklanką wody. Dla uzyskania pożądanych efektów należy przyjmować preparat przez co najmniej 20 dni. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza: Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem preparatu należy skonsultować się z lekarzem.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami