Karta Produktu

Pelavo Multi 6+ przeziębienie i grypa 120 ml

cena

22,60 zł

producent:
USP ZDROWIE SP. Z O.O
rodzaj:
Diet. środ. specjal. przezn. med.
miara:
120 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
5907377133995

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Pelavo Multi 6+ zawiera:

standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, który w naturalny sposób łagodzi dolegliwości dróg oddechowych,
ekstrakt z lipy, który działa napotnie, pomagając utrzymać właściwą temperaturę ciała w trakcie przeziębienia i grypy,
witaminę C, która dodatkowo wspomaga naturalne siły obronne organizmu.
Działanie potwierdzone w badaniach

Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides) zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych obejmujących 13 000 osób, w tym 3900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe. Badania kliniczne potwierdzają wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania (Pelargonium sidoides) u dzieci. Ściśle kontrolowany i nadzorowany proces produkcji gwarantuje najwyższą jakość produktu Pelavo Multi 6+.
Jakie korzyści daje standaryzacja ekstraktu pelargonii afrykańskiej w Pelavo?

Pelavo Multi 6+ zawiera wysokiej jakości, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej. Standaryzacja ekstraktu to gwarancja takiej samej zawartości substancji odpowiedzialnych za działanie w każdym opakowaniu Pelavo.


Składniki

Substancje utrzymujące wilgoć: gliceryna, woda, miód, suchy ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Mill), standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), sok malinowy zagęszczony, kwas L-askorbinowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat malinowy.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 6. roku życia: 3,5 ml trzy razy dziennie. W uzasadnionych przypadkach i pod nadzorem lekarza dawkę można zmodyfikować. Pelavo Multi 6+ zaleca się stosować w czasie infekcji oraz 2-3 dni po jej ustąpieniu, jednak łączenie nie dłużej niż 14 dni.

Smak

Syrop o smaku malinowym.

Warunki przechowywania

Pelavo Multi 6+ należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy wstrząsnąć przed zastosowaniem. Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad.

Ważne informacje

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Pelavo Multi 6+. Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami