Karta Produktu

Hederasal syrop 0, 0266 g/5ml 125 g

cena

12,85 zł

producent:
WROCŁAWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" S.A.
rodzaj:
lek
miara:
125 g
kraj:
POLSKA
EAN:
5909990833214

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Wskazania:

Pomocniczo w przewlekłych i ostrych stanach zapalnych górnych dróg oddechowych, utrudnionym odkrztuszaniu z zalegającą wydzieliną, uporczywym kaszlu.

Dawkowanie:

>Doustnie. Dawkowanie dzieciom w wieku 0-1 lat (niemowlętom) należy skonsultować z lekarzem pediatrą, który określi dawkę i sposób podania. Podawanie dzieciom w wieku poniżej 5 lat należy skonsultować z lekarzem. Dzieciom w wieku 1-5 lat 2 do 3 razy dziennie miarką po 2,5 ml lub 1/2 łyżeczki od herbaty. Dzieciom w wieku 6-12 lat 2 razy dziennie miarką po 5 ml lub 1 łyżeczce od herbaty. Dorosłym 3 - 4 razy dziennie miarką po 5 ml lub 1 łyżeczce od herbaty. Preparat nie zawiera cukru, może być stosowany u chorych na cukrzycę. Przerwanie leczenia syropem Hederasal może spowodować nasilenie trudności w odkrztuszaniu zalegającej gęstej wydzieliny w gardle, krtani i oskrzelach. Okres trwania kuracji zależy od rodzaju i obrazu klinicznego choroby, winien on wynosić nie mniej niż tydzień.

Możliwe skutki uboczne:

>W przypadku stosowania preparatu w dawkach większych niż zalecane mogą wystąpić: podrażnienia żołądka i jelit, wymioty i biegunka. Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami