Karta Produktu

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY SPF50+ K 40 ml

cena

92,90 zł

producent:
L’OREAL POLSKA
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
40 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
3337875795265

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Tinted anti-aging sun fluid SFP 50+ jest zarówno przeciwstarzeniowy, jak i chroniący przed słońcem . W rzeczywistości zapewnia wysoki stopień ochrony przed promieniami UV i działa zapobiegawczo na plamy i zmarszczki. Dodatkowo ujednolica cerę.

UV i starzenie się są ze sobą powiązane. Rzeczywiście, UV, promienie ultrafioletowe emitowane przez słońce, wpływają na skórę na różne sposoby. UVA, jeden z dwóch głównych typów UV, powoduje powstawanie w skórze wolnych rodników . Te destabilizatory są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Ekspozycja na słońce może również uszkodzić melanocyty, komórki skóry, które wytwarzają melaninę, pigment barwiący skórę. Rezultatem jest pojawienie się brązowych plam .

Vichy Capital Soleil UV-Age daily Przeciwzmarszczkowy krem ??do opalania SFP 50+ zawiera technologię Netlock , która zawiera filtry UV w postaci mikrokropelek. Dzięki temu możliwe jest utworzenie filmu ochronnego, który jest jednocześnie bardzo wytrzymały, finezyjnie i jednorodnie. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniami UV i jest skuteczny zarówno w przypadku promieni UVA, jak i UVB.
Ten barwiony płyn Vichy zawiera 4% peptydów, który pobudzi produkcję kolagenu przez skórę, a tym samym zapobiegnie powstawaniu zmarszczek. Zawiera niacynamid , który skutecznie zwalcza ciemne plamy.
Wreszcie woda wulkaniczna Vichy, bardzo zmineralizowana, wzmocni skórę.

To laboratorium oferuje również niebarwioną wersję tego przeciwstarzeniowego płynu przeciwsłonecznego Capital Soleil UV-Age SFP 50+ .

Charakterystyka:

Niewidoczne wykończenie.
PA++++
Przyciemniane.
Hipoalergiczny.
Opakowanie: 40ml.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami