Karta Produktu

Clotidal (Clotrimazolum US Pharmacia) krem 35 g + 6 jednorazowych aplikatorów

cena

17,49 zł

producent:
US PHARMACIA SP. Z O.O.
rodzaj:
lek
miara:
1 tub. po 35 g
kraj:
POLSKA
EAN:
5909991338190

Clotidal, krem dopochwowy. 1 gram kremu zawiera 10 mg klotrymazolu.
Wskazania: Miejscowe leczenie: Grzybiczego zapalenia błon śluzowych narządów płciowych wywołanego przez drożdżaki (zapalenie sromu i pochwy, zapalenie pochwy). Zakażenie żołędzi prącia przez drożdżaki.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Clotidal to lek na zapalenie grzybicze pochwy, które jest infekcją uciążliwą ze względu na jej objawy, takie jak: swędzenie, pieczenie, upławy. Clotidal przynosi ulgę i leczy do końca1. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej na temat leku Clotidal.

Koi od początku
Kuracja lekiem Clotidal trwa 6 dni. Już pierwsze zastosowanie może pomóc zmniejszyć uczucie swędzenia i pieczenia, a także zmniejszyć upławy. Dzieje się tak, ponieważ Clotidal działa przeciwgrzybiczo: nie tylko zwalcza przyczynę infekcji, ale także łagodzi jej objawy.

Jest dostępny bez recepty
Clotidal jest lekiem dostępnym bez recepty, który możesz kupić w aptece. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja i jak najszybsze rozpoczęcie leczenia.

Prosta aplikacja
W opakowaniu leku Clotidal znajdziesz tubę z kremem o pojemności 35 gramów oraz 6 jednorazowych aplikatorów, które wystarczą na 6 dni stosowania leku – czyli tyle, ile trwa pełna kuracja. Jednorazowe aplikatory pozwalają na łatwą i higieniczną aplikację kremu.

Działanie leku
Clotidal lek przeciwgrzybiczy nie tylko zwalcza przyczynę infekcji, ale także łagodzi jej objawy. Dlatego należy stosować go do samego końca 6-dniowej terapii, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. 6-dniowa terapia jest najczęściej stosowana w infekcjach intymnych i dlatego Clotidal zawiera odpowiednią dla niej dawkę2.

Grzybica pochwy to powszechna dolegliwość, której sprzyja wiele czynników – przytrafić może się każdej z nas. Wywołuje uciążliwe objawy, dlatego szczególnie ważna przy jej leczeniu jest szybkie rozpoczęcie leczenia i kontynuowanie go przez zalecany czas.


Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami