Karta Produktu

Linotormentiallae A+E Krem 50 g #

cena

18,90 zł

producent:
PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE "ZIOŁOLEK" SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
50 g
kraj:
POLSKA
EAN:
5900558001144

Skład:
Aqua, Zinci Oxide, Paraffinum Liqidum, Ozokerite, Ceresin, Lanolin Alcohol, PotentillaTormentilla, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Perfum.

Wskazania:
Linotormentiallae A+E to krem tormentiolowy, który przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry łojotokowej i trądzikowej ze skłonnością do powstawania podrażnień, takich jak: zaczerwienienia, wyprzenia, wypryski.

Właściwości:
Krem tormentiolowy z witaminami A i E, Linotormentiallae A+E, normalizuje pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza się skłonność skóry do przetłuszczania się.
Kosmetyk łagodzi wszelkie podrażnienia, a także przyspiesza ich ustępowanie.
Produkt wykazuje działanie ściągające, co jest ważną cechą szczególnie w przypadku odleżyn.
Krem niweluje takie objawy jak: świąd, towarzyszący skórze podrażnionej.
Likwiduje zmiany trądzikowe.
Przeznaczenie
Codzienna pielęgnacja skóry łojotokowej i trądzikowej ze skłonnością do powstawania podrażnień typu zaczerwienienia, wyprzenia, wypryski.
Do skóry twarzy i ciała.

Ostrzeżenia:
Krem jest niewskazany w przypadku ostrych stanów zapalnych skóry wymagających leczenia farmakologicznego.
Niezalecany jest również w przypadku stwierdzonej alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

To jest produkt kosmetyczny

Producent:
ZIOŁOLEK
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” Sp. z o.o.
ul. Starołęcka 189
61-341 Poznań
e-mail: sekretariat@ziololek.pl

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami