Karta Produktu

Femelis Meno tabl. 60 tabl.

cena

49,95 zł

producent:
STADA POLAND SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
60 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
4011548023150

Femelis Meno – jedyny na polskim rynku niehormonalny preparat pochodzenia roślinnego (suplement diety) dla kobiet z objawami wazomotorycznymi menopauzy, np.:

uderzenia gorąca
nadmierne pocenie się
kłopoty ze snem i koncentracją
zmiany nastroju
Skład: 160 mg ekstraktu z pyłków słupków kwiatowych (PI82-GC FEM) i 5 mg witaminy E.
Dostępne opakowanie: 60 tabletek
Sposób użycia: 2 tabletki dziennie

Dlaczego warto wybrać Femelis Meno?

Femelis Meno to jedyny na polskim rynku niehormonalny preparat pochodzenia roślinnego dla kobiet z objawami wazomotorycznymi menopauzy.
Femelis Meno ma unikalny, opatentowany skład – zawiera wyciąg cytoplazmatyczny PI82-GC FEM (ekstrakt z pyłków i słupków kwiatowych).
Femelis Meno jest produkowany w zaawansowanym technologicznie procesie, w wyniku którego z pyłków i słupków kwiatowych zostaje wyizolowana oczyszczona cytoplazma, zawierająca ponad 130 substancji aktywnych (m.in. aminokwasy, witaminy, składniki mineralne, kwasy tłuszczowe, antyoksydanty). Zastosowana technologia pozwala na usunięcie alergenów zawartych w otoczce cząsteczki pyłku kwiatowego, dlatego Femelis Meno może być stosowany nawet przez alergików.

Materiał roślinny do produkcji preparatu Femelis Meno jest selekcjonowany i zbierany w sposób standaryzowany w Szwecji (zgodnie z Dobrą Praktyką Produkcyjną – GMP).
Femelis Meno został wprowadzony na rynek w Szwecji w 1995 roku i jest dostępny pod różnymi nazwami handlowymi w wielu krajach europejskich oraz w Japonii.
Dla kogo jest przeznaczony preparat Femelis Meno?

Kobieta, której jakość życia uległa pogorszeniu z powodu objawów związanych z menopauzą.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami