Karta Produktu

PHARMACERIS A E-SENSILIX Koncenentrat z vit. A i E 30 ml

cena

57,19 zł

producent:
LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
30 ml (but.)
kraj:
POLSKA
EAN:
5900717160019

WSKAZANIA: Duo koncentrat o konsystencji lekkiego olejku polecany dla skóry alergicznej i wrażliwej, która z wiekiem oraz pod wpływem działania szkodliwych czynników zewnętrznych ulega przyspieszonemu fizjologicznemu starzeniu, staje się cieńsza, wiotka i traci gładkość. Wskazany jest jako kuracja przyspieszająca proces regeneracji skóry alergicznej i nadwrażliwej, szczególnie po zabiegach medycyny estetycznej.

DZIAŁANIE: Zbilansowany kompleks witamin A i E zawarty w 27 %-ach roślinnego skwalanu przyspiesza procesy regeneracyjne skóry stanowiąc skuteczną codzienną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina A [retinol] widocznie zmniejsza oznaki starzenia i zapobiega ich przedwczesnemu powstawaniu pobudzając procesy naprawcze. Redukuje szorstkość i tendencje do rogowacenia, wygładza wpływając na poprawę struktury skóry. Witamina E o silnym działaniu antyoksydacyjnym wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne, koi i łagodzi mikropodrażnienia.
Skóra odzyskuje elastyczność, zdrowy i promienny wygląd. Duo koncentrat wzbogacony jest o naturalnie występujący w ludzkim sebum skwalan, którego ubywa wraz z wiekiem oraz który znacząco poprawia poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry uzupełniając braki w warstwie lipidowej naskórka.

SPOSÓB UŻYCIA: Duo koncentrat stosować codziennie na dzień/noc na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do zwilżenia skóry zastosować tonik PURI-SENSILIQUE. Następnie wmasować koncentrat i nałożyć stosowany krem pielęgnacyjny. W przypadku skóry szarej i przesuszonej preparat stosować przez minimum miesiąc.

BUTELKA Z PIPETĄ ZAPEWNIA WYGODNE I HIGIENICZNE STOSOWANIE.
CIEMNE SZKŁO BUTELKI ZABEZPIECZA TRWAŁOŚĆ SUBSTANCJI AKTYWNYCH.

WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE
97%- poprawia elastyczność
93%- regeneruje i wygładza
90%- intensywnie nawilża
90%- zapewnia promienny i zdrowy wygląd
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE ALERGICZNEJ I WRAŻLIWEJ**:
PREPARAT APTECZNY*
DERMATOLOGICZNA FORMUŁA OPRACOWANA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

*Dostępny w aptekach.
**Badania in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym
Dr Irena Eris po 4 tygodniach stosowania
Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami