Karta Produktu

VICHY DERCOS DENSISOLUTIONS Lotion 100ml DATA WAŻNOŚCI 31-08-2020 DOSTĘPNE 1 OP.

cena

99,95 zł

producent:
L’OREAL POLSKA
rodzaj:
Dermokosmetyk
miara:
100 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
3337875574372

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
KURACJA ZWIĘKSZAJĄCA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW DERCOS DENSI-SOLUTIONS

Skoncentrowana pielęgnacja
Włosy cienkie i przerzedzone
Zwiększa liczbę włosów aby stały się widocznie mocniejsze i gęstsze.

BEZ SPŁUKIWANIA

Skuteczność:
Po 2 tygodniach stosowania 80% osób zauważyło odczuwalne zwiększenie gęstości włosów a 90% zauważyło odczuwalne wzmocnienie włosów.

Działanie na gęstość włosów potwierdzone testami klinicznymi przeprowadzonym przez niezależny ośrodek badawczy.

Sposób użycia:
Podzielić włosy na sekcje, wydzielając 4 przedziałki
Rozpylić 5 pompek, po jednej na każdą sekcję, aby pokryć całą skórę głowy
Wmasować produkt w skórę głowy, tak by pobudzić mikrokrążenie i zwiększyć przenikanie składników.

Wskazania:
Vichy Dercos Densi-Solutions Lotion/Tonik to jeden z trzech składników kuracji zwiększającej gęstość i objętość włosów. Adresowany do osób z włosami cienkimi i przerzedzonymi. Zwiększa liczbę włosów sprawiając że stają się one widocznie mocniejsze i gęstsze.

Właściwości:
Lotion/Tonik zawiera w swym składzie Resweratrol, który jest cennym polifenolem pozyskiwanym z japońskiej rosliny. Znany jako "cząsteczka długowieczności" również używany jest w antyoksydacyjnych produktach stosowanych do pielegnacji twarzy. Stemoksydyna jest natomiast opatentowaną cząsteczką o potwierdzonej w badaniach klinicznych skuteczności w zagęszczaniu włosów. Produkt jest wolny od parabenów, silikonów i barwników. Po 2 tygodniach stosowania preparatu 80% zauważyło odczuwalne zwiększenie gęstości włosów, a aż 90% zauważyło odczuwalne wzmocnienie włosów. Preparat nie wymaga spłukiwania.
Działanie na gęstośc włosów zostało potwierdzone badaniami klinicznymi przeprowadzonymi przez niezależny ośrodek badawczy.

Skład:
Alcohol Denat., Aqua, Diethyllutidinate, Citral, Ethyl Ester of PVM/MA Copolymer, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Mentah Piperita Oil/ Peppermint Oil, Menthol, Resveratrol, Rhamnose, Tocopheryl Acetate, Parfum

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami