Karta Produktu

Fosidal syrop o sm. malinowym 2 mg/ml 150 ml (butelka)

cena

13,95 zł

producent:
ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
rodzaj:
lek
miara:
150 ml (butelka)
kraj:
POLSKA
EAN:
5909990868049

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Wskazania: Leczenie objawowe (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.

Dawkowanie: Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Syrop należy podawać bezpośrednio przed posiłkami. Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne: Rzadko: przyspieszona praca serca ustępująca po zmniejszeniu dawki, wyspka, rumień, pokrzywka.Ponadto: zaburzenia czynności żołądka i jelit, nudności, bóle w nadbrzuszu, senność. Lek może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów, obsługiwania maszyn i sprawność psychofizyczną.

Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami