Karta Produktu

Magnella magnez o zmodyfikowanym systemie uwalniania 42 tabletek

cena

13,39 zł

producent:
N.P.ZDROVIT SP Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
42 tabl.
kraj:
POLSKA
EAN:
5906204013172

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
MAGNella zawiera 200 mg jonów magnezu w postaci diglicynianu magnezu i tlenku magnezu pochodzenia morskiego oraz 1 mg witaminy B6 w 1 tabletce MRS™.
MAGNella to jedyny suplement na rynku z systemem MRS™ - System Zmodyfikowanego Uwalniania dla zapewnienia optymalnego poziomu magnezu w organizmie przez dłuższy czas.
Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Przeznaczenie
MAGNella suplement diety szczególnie zalecany jest:
- w stanach długotrwałego stresu i wysiłku umysłowego,
- przy stosowaniu diet odchudzających,
- przy stosowaniu używek takich jak kawa i alkohol,
- w czasie ciąży i karmienia piersią.

1 tabletka dziennie, popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

skład (1 tabletka):

%RDA
Magnez
200 mg
53,3%
Witamina B6
1,4 mg
100%


Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami