Karta Produktu

Bilomag Plus 90 + 30 kapsułek gratis!

cena

32,95 zł

producent:
N.P.ZDROVIT SP Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
90 kaps. (+30 kaps.)
kraj:
POLSKA
EAN:
5906204013417

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Skład
tlenek magnezu; węglan magnezu; ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba); składnik otoczki: żelatyna; lecytyna sojowa; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i ditlenek krzemu; witamina B6; kwas pantotenowy; barwnik E171.

1 kapsułka zawiera:

110 mg ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba)
50 mg lecytyny sojowej

Działanie
Produkt zawiera wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się m.in. do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, jednocześnie wraz z magnezem i witaminą B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Wskazania
Preparat polecany osobom dorosłym, obciążonym wysiłkiem intelektualnym i w wieku podeszłym,

Dawkowanie
1 kapsułka raz dziennie najlepiej po posiłku, popijając dużą ilością wody.


Logowanie

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami